Üye oldum şimdi ne olacak ?

Tebrikler !
Üye olarak Bakış açınızı herkese göstermek üzere önemli bir adım attınız.
Sonraki Adımlarıda atmak isterseniz şunları yapabilirsiniz.

Gezi arşivinizi ekleyin.
Bir bakalım:
Şu ana kadar motosikletinizle kaç geziye katıldınız ?
Bu gezilerinizi hangi üyesi olduğunuz guruplarla yaptınız?
Bu gezilerinizde toplam kaç km tecrübe kazandınız ?
Soruların cevapları ne kadar net yanıtladınız?
Gezilerinizin arşivini nerede tutuyorsunuz?.
Ücretsiz sitelere resim upload ederek sonrada silinmesi sizi rahatsız ediyor mu ?
Eğer oluşan harika motosiklet geçmişinizin kayıtları siliniyor ve sağda solda kayboluyorsa, kaç tane guruba üye olduğunuzun, kaç motor kullandığınızın, ne kadar yazı yazdığınızın önemi yok, Motojektif'e üye olun ve "Özgür yaşayanların bakış açısı" nı tüm dünyaya gösterin. Gezi ekleme yardımıcısı için tıklayın.

Yazı Yazın
Seçilmiş kategorilerde yazılarınızı paylaşın, binlerce insan okusun. Dilerseniz yazınızı üyesi olduğunuz gurup ve forumlarda da paylaşın. Ancak buradaki arşiviniz her daim sizin ve diğerleri için bir kaynak oluştursun kolayca ulaşılsın. Blog / deneyim ekleme yardımı için tıklayın.

Motor geçmişinizi tutun
Daha önce kullandığınız motorları ekleyin, o motorlarla yaptığınız km'lerin ve gezilerin hesabını tutun.
KM'leriniz tol tecrübenize eklensin.
Motor geçmişi yardımı için tıklayın

Üye olduğunuz forumları belirtin.
Kaç tane üyesi olduğunuz gurup varsa, oradaki profillerinize daha kolay erişmek için bunları motojektife kayıt edin. Gezi eklerken hangi gurupla bu geziyi yaptığınızı da belirtirseniz gezileriniz daha düzenli arşivlenir. Yardım için tıklayın

Etkinlik Oluşturun ve onlara katılın
Canınız sıkıldı ve tek başınıza bir yere gideceksiniz, artık forumların kalabalık başlıkları altında bu mesajınız kaybolmasın. Motojektife etkinlik ekleyin ve katılımcıları haberdar edin. Dilerseniz kendi gurubunuzun gezilerinide buradan duyurabilirsiniz.
Etkinlik ekleme yardımı için tıklayın

Moto Tools'u kullanın.
Her geçen hafta artan yeni özellikleri ile başarılı bir grafik çizen mototools'u kullanın. Benzin geçmişinizi tutun. Kaç lira lık benzin aldığınızı ve kaç km yol gittiğinizi bize söylerseniz sizin için km'den kaç tl yaktığınızı 1 litre benzin ile kaç km yol gittiğinizin hesabını yapar ve dilerseniz bunları sizin için kayı ederiz.
Böylece her ay ne kadar yakıt harcadığınızın bir raporunu elde etmiş olursnuz. Servis Listesini kullanın. Çevrenizdeki motosiklet servislerinin listesine ulaşabilirsiniz, eğer listede sizin aradığınız servis yoksa bize servis önerisinnde bulunabilirsiniz.
rx coupon merck januvia coupon online pharmacy coupons