Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kurallar

» Motojektif.com platformunda profil oluşturmak için üye olmak gereklidir. Üyelik ücretsiz olup, mükerrer kayıtlara izin verilmez.

» Motojektif'e kayıt olacak olan üye Türkçe karakter içermeyen, kendi belirleyeceği, küfür ve ahlaka aykırı bir anlam taşımayan takma isim (nickname) seçerek profilini oluşturur. Seçilen takma isim sonradan değiştirilemez

» Motojektif'e kayıt sırasında üye gerçek ismini belirtmek zorundadır. Oluşturduğu profilin doğruluğundan, yazdığı yazıların, yasaları, kanunları çiğneyen,
tehdit edici, küfürlü, bireyleri veya toplumları küçük düşürücü ifadeler kullanan, politik ya da dini içeriği olan, genel ahlak kuralları ile bağdaşmayan yazılar yazması yasak olup, diğer tüm yazı, fotoğraf ve video içerikleri yazarın kendi sorumluluğundadır.

» Üye olurken seçeceğiniz email adresi, Motojektif'in yayınlayacağı duyuruları ve haberleri doğru alabilmeniz için önemlidir. Bu sebepten ötürü en sık kullandığınız email adresinizi seçmelisiniz.
Email adresinize motorektif'ten gelen emailleri almak istemezseniz, ayarlarınızdan email almak istemiyorum seçeneği ile veya email@motojektif.com email adresine kayıt olduğunuz email ile bilgi gönderek taleplerinizi iletebilirsiniz.

» Üyelerin paylaştığı içeriğin farklı kurum, kuruluş veya kişilere zarar vermesi durumundan Motojektif sorumlu tutulamaz.
Üyelerin bütün paylaşımları kendi sorumluluğundadır. Gerçeğe aykırı bilgi paylaşımı tespit edildiğinde, veya genel kurallara aykırı paylaşımlar yapıldığında, ilgili içeriğin ve hatta üyenin üyeliğinin silinmesi hakkı Motojektif'e aittir.

» Tüm görüş, öneri, şikayet veya memnuniyetinizi bildirmek için info@motojektif.com email adresimizle email yazabilirsiniz.

» Motojektif sözleşme maddelerini genişletmek, ekleme yapmak ve düzenlemek haklarını saklı tutar.

» Motojektif'e üye olarak bu maddeleri kabul etmiş sayılmaktasınız.